W piątek, 15 marca 2024 roku, Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej „Szczypiorniak-Ustka” , obchodziło Jubileusz 20 – lecia. Gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju i sukcesów!

Wspomagali ustecki sport

W czwartek, 7 marca br., odbyło się w Urzędzie Miasta ostatnie posiedzenie usteckiej Rady Sportu. Została ona powołana na czas kadencji burmistrza.

więcej >o Wspomagali ustecki sport

MKS Jantar Ustka wicemistrzami Polski w MMP w futsalu

W zakończonym turnieju finałowym Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu U-15, które zostały rozegrane na obiektach Rekordu w Bielsku-Białej zawodnicy gospodarza turnieju zostali nowymi Mistrzami Polski w kategorii U-15. W finale Rekordziści pokonali MKS Jantar Ustka 8-1. W meczu o trzecie miejsce Constract Lubawa pokonał 6-3 GKS Futsal Nowiny.

więcej >o MKS Jantar Ustka wicemistrzami Polski w MMP w futsalu

Szczypiorniak Ustka mistrzem województwa!

8 spotkań, 6 zwycięstw, 2 przegrane, 254 bramki rzucone oraz 245 stracone. Ostatecznie pierwsze miejsce w tabeli z dwoma punktami przewagi nad drugim MTS Kwidzyn oraz trzema nad SPR Gdynia. Tak prezentuje się telegraficzny skrót poczynań SSPR Szczypiorniaka Ustka w Pomorskiej Lidze Juniorek.

więcej >o Szczypiorniak Ustka mistrzem województwa!

Wiek to tylko liczba

Piotr Drwal, rocznik 73’, we wrześniu tego roku został zwycięzcą gdańskiego półmaratonu. Z okazji urodzin tego zawodnika i trenera przedstawiamy Jego sukcesy.

więcej >o Wiek to tylko liczba

Badminton coraz popularniejszy!

W sobotę, 21 października 2023 r., w hali Szkoły Podstawowej nr 1 w Ustce, odbył się 5 Amatorski Turniej Badmintona. Swoim patronatem imprezę objął Burmistrza Miasta Ustka Jacek Maniszewski.

więcej >o Badminton coraz popularniejszy!

Szczypiorniak mistrzem!

Od piątku do niedzieli dzięki uprzejmości i wsparciu Pani Dyrektor Katarzyny Ozimek, na hali sportowej ZSOiT w Ustce odbywał się kolejny już Ogólnopolski Bałtycki Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Starosty Słupskiego. Gospodarzem i organizatorem tej imprezy tradycyjnie był klub sportowy SSPR Szczypiorniak Ustka.

więcej >o Szczypiorniak mistrzem!

Gratulacje dla usteckiej żeglarki!

Maria Fornalczyk, zawodniczka klubu ProSport, zdobyła złoty medal na Mistrzostwach Polski katamaranów w klasie Hobie Cat 14. Zawody odbyły się w Sopocie w ostatni weekend sierpnia.

więcej >o Gratulacje dla usteckiej żeglarki!

Ustecki stadion lekkoatletyczny

Budowa obiektu przy ul. Sportowej właściwie się kończy, prace mają trwać jeszcze do końca września 2023 roku.

więcej >o Ustecki stadion lekkoatletyczny

Charlotta MTB Bike Adventure 2023!

Już w najbliższą sobotę – 26 sierpnia br. - rusza czwarta edycja wyścigu rowerowego Charlotta MTB Bike Adventure. Na uczestników wyścigu czeka malownicza trasa na terenie miasta Ustka i gminy Ustka. Zawodników oraz spacerowiczów prosimy o zachowanie ostrożności.

więcej >o Charlotta MTB Bike Adventure 2023!