Zamknij

Kolejne sukcesy naszych sportowców

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

W dniach 21.07.2017 r. do 23.07.2017 r. w Białymstoku odbyły się Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce. Poniżej przedstawione są osiągnięcia naszych zawodników:

-Klaudia Maruszewska w rzucie oszczepem na 55.21 m zdobyła srebrny medal-trener Henryk Michalski

-Dawid Kościów w rzucie oszczepem 71.95 m zdobył VII miejsce, trener Henryk Michalski

-Patryk Błaszczyk w biegu z przeszkodami na 3000m osiągnął czas 9:15.51 i zdobył VII miejsce, trener Lucyna Kuklińska Nurkowska

-Kamil Aniszewski w biegu przez płotki na 400m osiągnął czas 53.74 i zdobył X miejsce, trener Lucyna Kuklińska Nurkowska

-Agnieszka Kulak w rzucie dyskiem na 45.64 m i zdobyła IX miejsce, trener Henryk Michalski (najmłodsza w stawce startujących)

-Natalia Cuppa w rzucie młotem zdobyła XI miejsce, trener Agnieszka Zwolińska oraz Henryk Michalski (najmłodsza w stawce startujących)

Zwolniony na czas studiów Marcin Mencfel w biegu przez płotki na 110m zdobył VII miejsce.

Drużynowo LKS JANTAR USTKA zdobył 88,5pkt i uplasował się na 25 miejsce (I liga).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.