Zamknij

Kolejne sukcesy Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Jantar Ustka

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Kolejne sukcesy Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Jantar Ustka w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, które odbyły się w Suwałkach w dniach 1-2 lipca 2017 r. Klaudia Maruszewska w rzucie oszczepem na odległość 52.34 m zdobyła srebrny medal.

Patryk Błaszczyk w biegu przez płotki na 3000m osiągnął czas 9:16.60 i zdobył srebrny medal, natomiast w biegu przez płotki na 5000m osiągnął czas 15:04.34 i zdobył VI miejsce i a tym samym osiągnął swój rekord życiowy.

W klasyfikacji drużynowej LKS Jantar Ustka zdobył 54pkt i uplasował się na 20 miejscu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.