W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij
  • wtorek, 06 grudnia 2022

Zgłoszenia i realizacje z 2022 roku

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę


Zgłoszenia i realizacje w 2022 r.


Zgłoszenie Stanowisko Urzędu
Data
Opis  Data
Opis   Komórka odpowiedzialna
07.03.2022  Prośba o przedłużenie trasy autobusów PKS ze Słupska do Ustki na ulicę Chopina      
 07.03.2022  Prośba o zmianę godz. odjazdu autobusów linii 2 z Węzła przesiadkowego pod nowy rozkład połączeń kolejowych PKP InterCity      
 08.03.2022 Prośba o interwencję ws. spalin generowanych przez nieruchomość przy ul. Marynarki Polskiej      
 01.04.2022 Prośba o kontrolę latarni ulicznej przy ul. Rzecznej - latarnia świeci się bez przerwy (dz.nr 951).       
 05.04.2022 Prośba o weryfikację poprawności usytuowania i drożności studzienki na przejściu pieszych na wysokości wiaduktu przy ul. Darłowskiej      
14.04.2022 Prośba o weryfikację obrazu z pylonu kładki  15.04.2022 Przeprowadzono weryfikację toru ruchu kamery. Stwierdzono nieszczelność obudowy kamery i uszkodzenie mechanizmu obrotu. Planowany termin usunięcia usterki 05.2022. INFO
 04.05.2022 Zgłoszenie:
1. Uszkodzony pisuar w toalecie na dworcu PKS
2. Brak oznakowania skrzyżowania ulicy Pogodnej z Wyszyńskiego
3. Zasadność znaku "Zakaz ruchu" Przy wjeździe na parking do ulicy Portowej
4. Niefunkcjonująca winda przy dworcu PKP
     
 18.05.2022 Prośba o wykoszenie trawy przy cmentarzu w Zimowiskach      
 25.05.2022 Prośba uporządkowania terenu przy pojemnikach na odzież używana na ul. Polnej      
 30.05.2022  Prośba o uporządkowanie skoszonej trafy na cmentarzu w Zimowiskach      
 15.06.2022 Prośba o weryfikację zasadności i sposobu przemieszczania się rowerzystów po promenadzie nadmorskiej.
Prośba
Prośba o weryfikację usytuowania koszy na śmieci przy trakcie oraz przy ul. Kopernika i Kościuszki
     
 20.06.2022 Prośba o weryfikacje poprawności funkcjonowania tężni      
 04.07.2022 Prośba o weryfikację poprawności koszenia trawy w mieście      
 27.07.2022 Prośba o interwencję ws. głośno hałasującej kratki ściekowej położonej naprzeciw wejścia ubezpieczalni Grunwaldzka 18      
         
         
         
         
         
         
         
         


Data dodania