W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij
  • środa, 19 stycznia 2022

Zgłoszenia i realizacje z 2021 roku.

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę


Zgłoszenia i realizacje w 2021 r.


Zgłoszenie Stanowisko Urzędu
Data
Opis  Data
Opis   Komórka odpowiedzialna
 01.02.2021 Nieczytelny obraz z kamery online na wieży widokowej 01.02.2021  W dn. 15.12.2020 przeprowadzono konserwację kamery. Jednak po upływie 14 dni od dnia konserwacji problem z obrazem się powtórzył. Analiza wykazała, że problem leży po technicznej stronie kamery - do wnętrza obudowy dostaje się wilgoć. Obecnie trwają działania nad całkowitym wyeliminowaniem problemu.  INFO
22.02.2021  Nieczytelny obraz z kamery online na wieży widokowej  22.02.2021 Z racji na panujące warunki atmosferyczne w miesiącach styczeń/luty wzdłuż pasa wybrzeża, planowana wymiana wadliwej kamery przewidziana została na początek marca INFO
 23.02.2021  Prośba zwrócenia uwagi na stan ul. Nad Słupią 21.05.201 Naprawy nawierzchni wykonywane są na bieżąco.  ZIM
 01.03.2021  Prośba o zwrócenie uwagi na pojemniki na odzież używaną.      
21.05.2021  Prośba o zwrócenie uwagi na stan techniczny koszy na śmieci na Promenadzie i w porcie  1.06.2021 Uszkodzone kosze zostały naprawione. ZIM
 21.05.2021  Prośba o odmalowanie pasów ostrzegawczych na falochronach 8.06.2021 Odmalowano pasy ostrzegawcze na falochronach.  ZIM
21.05.2021 Poprawienie stanu technicznego (nierówności i ubytki) w nawierzchni w porcie po stronie wschodniej i zachodniej.      
 21.05.2021 Prośba o naprawę mocowania znaków ostrzegawczych na molo po stronie wschodniej portu.  8.06.2021  Znaki zostały wymienione na nowe. ZIM
28.05.2021  Prośba o pilną interwencje w zakresie przycinki suchych gałęzi dwóch drzew przy ul. Polnej 20a.  8.06.2021 Przycinka suchych gałęzi została wykonana w dniu 08 czerwca br. GKiOŚ
04.06.2021 Prośba o zlokalizowanie większej ilości ławek po wschodniej stronie kanału portowego.      
11.06.2021 Prośba o wytłumienie włazu znajdującego się na jezdni ul. Wróblewskiego na pasie ruchu w kierunku Słupska na skrzyżowaniu z ul. Klonową, za przejściem dla pieszych. Czy można pokrywę dokręcić, wymienić na nową lub dodać tam jakieś ogumienie, aby nie było huku?      
29.06.2021 Prośba o zlokalizowanie większej ilości ławek na trakcie Kościelniaka      
05.07.2021 Prośba o rozważenie instalacji miejskich baz ładowania pojazdów elektrycznych, w tym samochodów podczas budowy/modernizacji parkingów miejskich      
29.07.2021 Prośba o weryfikację konieczności przycięcia gałęzi drzew pod kątem utrudnienia przemieszczania się po ciągach pieszych - ul. Legionów 2 oraz okolice skrzyżowania ulic Grunwaldzka i Wróblewskiego      
04.08.2021 Prośba o weryfikację niepotrzebnego oznakowania drogowego przy ul. Grunwaldzkiej 20      
26.08.2021 Prośba o przywrócenie ławek na łączniku pomiędzy ul. Rybacką i ul. Wczasową      
31.08.2021 Prośba o przycięcie gałęzi drzew utrudniających przemieszczanie się po ciągach pieszych wzdłuż ul. Słupskiej      
10.09.2021 Prośba o uporządkowanie w porcie II mola z zalegającego na nim piasku      
10.09.2021 Prośba o weryfikację poprawności działania tablic elektronicznych na nowym dworcu przy peronach autobusowych      
 15.09.2021  Prośba o usunięcie nieszczelności na złączeniach rynien nowo wyremontowanego dworca kolejowego (ściana zachodnia, od strony peronów kolejowych)      
         
         


Data dodania