Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Festiwal Światła - 6 lipca 2019

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Burmistrz Miasta Ustka - Jacek Graczyk oraz Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka zapraszają na GRAND LUBICZ FESTIWAL ŚWIATŁA. Jest to kolejne nowe wydarzenie w kalendarzu imprez miejskich. Niesamowite multimedialne widowiska świetlne zobaczyć będzie można w porcie oraz na plaży wschodniej, po zmroku, już w sobotę 6 lipca. Atrakcjami festiwalu będą: Mapping na latarni morskiej, Widowisko Posejdon na specjalnie przygotowanym ekranie wodnym na plaży i pokaz laserowy. Architektura portowa w tym dniu zostanie także wyjątkowo „udekorowana” światłem. Imprezę rozpoczną o godz. 19:00 koncerty: DJ LONE/ Rassalska, a o 21:00 zagra dla was jeden z najpopularniejszych polskich reprezentantów muzyki klubowej - elektryzujący C-BOOL. Wydarzenie rozpocznie live act w wykonaniu Agnieszki Rassalskiej i Dj-a Lone.Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem:

19:00- DJ Lone/Rassalska (live act)

21:00 - koncert DJ C-Bool

23:00 - mapping na latarni morskiej

23:20 - widowisko „Posejdon”na plazy wschodniej

23:40 - pokaz laserowy na plaży wschodniej

00:00 - mapping na latarni morskiej

00:20 - widowisko „Posejdon”

00:40 – pokaz laserowy

Po "Festiwalu Światła" serdecznie zapraszamy na after party do Black Pearl Disco Club gdzie rozpocznie się sezon wakacyjnych imprez w Hotelu Grand Lubicz.

Uwaga: Dla osób powracających z sobotnich wydarzeń w kierunku Słupska uruchomiono dodatkowe połączenia autobusowe.
Autobus Nord Express relacji Ustka-Słupsk - 7 lipca, odjazd godz. 00:30 z Pętli Autobusowej
Autobus PKS relacji Ustka-Słupsk - 7 lipca, odjazd godz. 00:20 z Pętli Autobusowej   

Bezpłatne parkingi:
ul. Słupsk
ul. Rybacka
ul. Sportowa   

C-BooL czyli Grzegorz Cebula
urodzony 30.05.1981 w Pyskowicach na Śląsku. Polski DJ i producent muzyczny oraz właściciel wytwórni C-Wave Records. Z muzyką klubową związany od najmłodszych lat. Jako DJ czynnie pracuje od 1998 roku. Produkcją muzyki zajmuje się od 2002roku.W 2003 roku współtworzył grupę Casteam. Dwa najpopularniejsze nagrania z lat 2003-2004 Would You Feel i House Baby, wyznaczyły od dnia swojego powstania nowy trend w muzyce tanecznej, który królował na parkietach tanecznych w Polsce i w kilku krajach Europy Zachodniej przez długi czas.

Od roku 2006 styl produkcji C-BooL’a ewoluował w kierunku muzyki house. Cztery lata później, w2010 roku C-BooL powrócił w odmienionym stylu z nagraniem Body & Soul nagranym z wokalistką Isabelle, nagranie z sukcesem podbiło telewizyjne i radiowe playlisty. Kolejny singiel z wokalem Jo zatytułowany Don’t Waste The Time był zapowiedzią̨ albumu„8Years”zawierającego podsumowanie muzyczne z lat 2003-2011 oraz 3 premierowe produkcje. Album został wydany nakładem wytwórni Magic Records w czerwcu 2011 roku.Rok później klubowe parkiety podbijał singiel “Do You Know”.C-BooL jako DJ w swojej 20letniej karierze zagrał w setkach klubów w Polsce i zagranicą. Swoje sety Dj-skie prezentował w takich krajach jak Niemcy, Austria, Bułgaria,  Wielka Brytania czy Stany Zjednoczone. W 2016 roku ukazał się singiel “Never GoAway”, który nadaje produkcjom C-BooL’a spokojniejszy, jednak nadal klubowy charakter. Singiel w Polsce uplasował się na pierwszych miejscach radiowych i telewizyjnych list przebojów oraz był najczęściej granym nagraniem w polskich stacjach radiowych i telewizyjnych, co potwierdziły najwyższe pozycje w zestawieniach list AirplayRadio i AirplayTV. Ponadto wspiął się na pierwsze miejsce w polskiej liście Shazamo raz zdobył szczyt listy TOP 50 Polish Dance Chart–czyli listy utworów najczęściej granych w klubach w Polsce. Wszystkie te osiągnięcia uczyniły go jednym z najpopularniejszych hitów wakacji 2016. “Never Go Away” otrzymało statuetkę Eska Music Awards 2016 w kategorii Najlepszy hit oraz nominację do Przeboju Lata RMF FM i Telewizji Polsat. Singiel otrzymał w Polsce status Diamentowej Płyty.

W 2017 roku nagranie “Never Go Away” osiągnęło również wielki sukces radiowy w Rosji, wspinając się na 4-te miejsce rosyjskiej listy Airplay, a w samej Moskwie było drugim najczęściej granym nagraniem w stacjach radiowych. Grane jest również na regularnych playlistach w takich krajach jak: Austria, Czechy, Słowacja, Ukraina, Kazachstan, Litwa, Estonia I wielu innych. Jesienią 2016 ukazał się kolejny singiel artysty nagrany z pochodzącą z Wietnamu wokalistką Giang Pham zatytułowany “Magic Symphony”. Nagranie, podobnie jak poprzedni singiel wspięło się na szczyt radiowego Airplaya w Polsce oraz otrzymało status Poczwórnej Platynowej Płyty. Nagranie podobnie jak poprzedni singiel otrzymało nagrodę Eska Music Awards 2017 w kategorii Najlepszy hit. W roku 2017 C-BooL wydaje swój kolejny, trzeci singiel z wokalistką Giang Pham zatytułowany “ DJ Is Your Second Name”. Nagranie w ciągu 2 tygodni od swojej premiery wspina się na 1 miejsce polskiej listy Shazam, 1 miejsce w Muzodajni, 2 miejsce w iTunes PL, a teledysk przekracza 30 milionów wyświetleń w serwisie YouTubei zostaje wyróżniony przez YouTube, jako jeden z 10-ciu najpopularniejszych teleysków w Polsce w 2017 roku. Nagranie otrzymało tytuł Podwójnej Platynowej Płyty w Polsce oraz podbiło wakacyjne playlisty i stało się kolejnym z rzędu hitem wakacji od C-BooL’a.

2018 rok C-BooL rozpoczyna od wydawnictwa nowego singla “Wonderland”, który zaledwie w ciągu miesiąca od premiery staje się numerem jeden na wszelkich listach radiowych i listach sprzedaży w Polsce, zaś po pół roku od premiery osiąga wynik 60 milionów wyświetleń w YouTube oraz status Diamentowej Płyty za cyfrową sprzedaż. W 2018 roku C-BooL wykonał oficjalny remix dla holenderskiego producenta i DJ’a R3hab’a do nagrania Rumors (z wokalem Sofii Carson). Remix wspiął się do pierwszej dziesiątki najczęściej granych utworów w polskich stacjach radiowych, podobnie również jak singiel Fire In My Head z końca 2018 roku. Wszystkie teledyski C-BooL’a w serwisie YouTube w sumie wyświetlono już ponad 240 milionów razy.Agnieszka Rassalska (Rassa) to dyplomowana aktorka, wokalistka oraz autorka tekstów.

Artystka aktywnie działa przede wszystkim na scenie klubowej. Solowa kariera Rassy zaczęła się w 2005 roku od współpracy z formacją AFROPOL z Trójmiasta, która zanana jest z mocnego funkowego brzmienia.

https://youtu.be/rNSUy-D5cQY


W 2007 roku wraz z zespołem NO LIMITS nagrała płytę „Angela”. Grupa została zaproszona do Studia im. Agnieszki Osieckiej by zagrać materiał z tej płyty podczas koncertu emitowanego przez radiowa Trojkę.

https://youtu.be/h4N3ycJo3NU

Rok później zdobyła „Srebrnego Tukana” podczas 29 Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w Konkursie Interpretacji Piosenki Aktorskiej z utworem "Drzewo mojej matki”

(słowa Agnieszka Osiecka, muzyka Maciej Lyszkiewicz).

 Towarzyszył jej rownież zespół NO LIMITS.

 https://youtu.be/lAAkuuUDlnc

W 2009 wystąpiła po raz pierwszy na festiwalu Audioriver z projektem Luiphobia. 

https://youtu.be/F8XxwLdh44o


Rassę usłyszeć można rownież na składankach „Ladies’ Jazz” (w utworach: "Jenny' s Day" by NO LIMITS oraz "Ta noc ten dzień" by SMOOTHMACHINE),

na ścieżce dźwiękowej do Kroniki 33 i Kroniki 33.2  nagranej na potrzeby Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w 2008 roku.


https://youtu.be/75CksCDT5B8

https://youtu.be/4ug1dLpDze8


 Artystka wystąpiła podczas festiwalu Ladies’ Jazz 2009 w Teatrze Muzycznym w Gdyni.

 Współpracuje z producentami muzyki elektronicznej.

W 2013 pojawiła się na płycie DOD – Bekarty, trojmiejskiego rapera w utworze

 “ Sila”, płyta wydana została przez wytwornie Liroya D3F Music.

https://youtu.be/wjtwt_qV3sk

W 2013 wraz z Petem Grace wypuscili singiel "Deep in my mind" wydany przez Time 2 Fly Records,

https://youtu.be/i37SN1Hy3gQ

oraz kolejny singiel ”About You" z Kolortone również wydany przez ta sama wytwornie.

https://youtu.be/8IqFXdiF0So

W roku 2018 wydała singiel „Any time” z projektem „Q”

https://youtu.be/fa3EgQCnDlU

Przygoda artystki z teatrem zaczęła się w 2000, w 2003 roku ukończyła wydział wokalno-aktorski przy Teatrze Muzycznym im D. Baduszkowej w Gdyni.

Od tego czasu związana była ze sceną tego teatru. Zobaczyć ją można było w takich przebojach jak "Sen Nocy Letniej" W. Kościelniaka, J. Stańka i

L. Możdżera, "Hair" W. Kościelniaka i J. Stańka, "Chicago" M. Korwina i

J. Stańka" i innych. Występowała również na deskach Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni w spektaklu “ La Cage Aux Folles” oraz zagranicznych teatrów, wyjeżdżając z zespołem Teatru Muzycznego w Gdyni do Austrii, Niemiec i Szwajcarii. 

W Lipcu 2017 roku wystąpiła w spektaklu wyreżyserowanym przez Alicje Gruce, który był przygotowany w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku specjalnie na przyjazd Pary Książęcej Kate i Williama.


MIMI KOMM to oddzielny projekt muzyczny stworzony przez Rassę, uświetniający swoimi koncertami uroczyste imprezy oraz eleganckie gale. Pięcioosobowy skład zespołu złożony jest z muzyków posiadających bogate doświadczenie i sukcesy muzyczne. Materiał muzyczny dostosowują pod indywidualne sugestie konkretnego wydarzenia.Lone (3city ), Dj, Art. Manager, Promotor

Ze sceną klubową związany od 2003 roku. Od tamtej pory nieustannie zapraszany do najlepszych klubów w Polsce i Niemczech. Jego niepowtarzalny styl grania oraz niebagatelna selekcja dają klubowiczom doznania, które na długo pozostają w ich pamięci. Swoją muzykę określa jako mieszankę deep, progressive, vocal house i nu disco. To właśnie różnorodność gatunków i genialne wyczucie klubowiczów stanowią o wyjątkowości jego setów.

Twórca kolektywu Princes Of House oraz promotor imprez „Totally Sexy House” na których występują najlepsi wykonawcy live act w Polsce m.in.: Anna Karwan, Georgina Tarasiuk, Sandecki Sax, Jacob A, Banan on sax, Asia Ash, Darya Sergiyenko, Natalia Luszczak, GlenSkII, Agnieszka Rasalska, Nick Sinkler, Bari sax, Pookachu, Mad Mike, Joanna Krzyskow, Dominik Chmurski, oraz Wiosna (ex vocal GOORAL), z którą tworzą fenomenalny duet.

Jako rezydent najlepszych trójmiejskich klubów gościł ikony polskiej sceny klubowej m.in.:
Glasse, Angelo Mike, Matush, Moondeck, Adamus, Lexus, Ricardo, Tenessee, Pete Grace, Miqro, Andy Mile (resident Pacha Poznań), Division, Simon Mattson, Magic, Neevald, Bartes, Fresh, Adamus, Base, Juniore, Chriss Jaxxi wielu innych.

oraz gwiazdy światowego formatu takie jak:
Michael Gray, Raul Rincon, Sergio Flores, Francesco Diaz, Jerry Ropero, Denis The Menace, Danism, Richard Earnshaw, Audiowhores, Syke’N’Sugarstar, Daniel Bovie & Roy Rox, Tara McDonald, Tasita D’Mour, Rachel Claudio, Mark Wilkinson, Horny United, GIOM, Hunee, Andrey Exx, Javi Barreda (Cafe Mambo resident), Hammer, Wawa, Alec Sun Drae, Densey Bailey, Ernesto, Stee Downes, Marysia Sadowska, Gooral, XXANAXX, The Dumplings, Mikromusic, Rebeka, Jahnny Bravo & Darya Sergiyenko, Karol XVII & MB Valence, Groove Coctail & Nathalia, Novika, Nick Sinclair, Loui & Skibi, Seb Skalski czy Martin Harmony.

Sety Lone’a można było usłyszeć na anetenie:
Radiostacji, Radio Płock, Radio 94i4, Houseradio, Radio Fama,
a także na pokazach mody polskich projektantów, festiwalach i imprezach komercyjnych organizowanych m.in. przez telewizję TVN.

Od lat współpracuje z agencjami eventowymi:
Life (Warszawa), Art. Kowalik (Gdynia), Art. Zone (Gdańsk), Max Point (Gdansk), a także z takimi markami jak: Denon „Denon Dj Night 2009”, Porshe (Poznan 2010), Mentos Fresh Camp (2010), Energa, Mearsk, Lotos i wiele innych.

Rezydentura:
2004-2010 rezydent i art. manager klubu Mandarynka w Sopocie.
2004 – do dziś rezydent klubu Atelier w Sopocie.
2006-2008 rezydent w nadmorskich klubach „The Beach” w Dębkach oraz klubie Baya w Ustce.
2008 – 2012 rezydent i art. manager klubu Boolvar w Gdyni.
2012 rezydent i art. manager klubu Insomnia Gdańsk
2012 – 2014 rezydent i art. manager klubu Unique w Sopocie
2014- 2015 rezydent i art. manager klubu Mollo w Sopocie
2015 – rezydent i art. manager Jedz Pij Tańcz w Gdyni
2015 – do dziś rezydent klubu BANK Warszawa
2015 – do dziś rezydent klubu Opera Warszawa
2015 – do dziś rezydent i art. manager Moloteka Gdańsk oraz PGE Stadion Letni
2018 – Założyciel Agencji muzyczno-eventowej Lone Music Agency

Miał przyjemność wystąpić:
2007/2008/2012 ogólnopolski event Zamiana Dech Party
2005-2008 Oprawa muzyczną dla wszystkich imprez organizowanych przez telewizje TVN
w Trójmieście, a szczególnie imprez związanych z Sopot Festival.
2007 koncert z André Ochodlo & The Jazzish Company w sopockim klubie Atelier, łącząc to co najlepsze w jazzie i muzyce elektronicznej.
2009 Oficjalne after party – Zlot Żaglowców „Gdynia 2009”
2009-2011 oficjalne after party – Festiwal Polskich Filmów Fabularnych Gdynia
2011 i 2012 Festiwal muzyki elektronicznej Dance With Me w Białej Podlasce
2011 Delfinalia w Gdyni.
2013 udział w programie radiowo-telewizyjnym „Audiofonia”
2014 Oficjalne otwarcie biurowca Alchemia Gdansk
2014 Impreza oficjalnego zamknięcia Halowych Mistrzostw Świata w Lekkiej Atletyce Sopot/Gdansk pod patronatem IAAF
2014 Jubileusz 40-lecia Portu Północnego Teatr Szekspirowski Gdańsk
2015 Oficjalna Gala Lotos Polish Open
2015 Oficjalne otwarcie Busness Garden Poznań
2015 Oficjalna Gala Otwarcia hotelu Marriott Gdynia
2016 Gdańska Gala Sportu Młodzieżowego AWF
2016 Forum Ekonomiczne Krynica Zdrój
2016 Oficjalne otwarcie T2 DCT Gdańsk
2017 Oficjalne otwarcie Busness Garden Wrocław
2017 Moloteka Music Festival
2018 Gala Tygodnika Piłka Nożna
oraz wiele innych

2018 Moloteka Music Festival

Najważniejsze kluby w Polsce w których wystąpił:
Trójmiast: Sfinks700, Clubogaleria Soho, Boolvar, Mandarynka, Sixty9, Czekolada, Atelier, Unique, Mewa Towarzyska, Wtedy, Kosmos, Atlatic, Versalka, Parlament
Warszawa: The View, Egoist, Hotl, Milch, Zoo, 35mm, Space, Platinium, Organza, Klubokawiarnia, Capitol, Bank, The Nine, The Eve, Opera, Room 13, Jasna 1, N58
Taawa (Krakow), Hell & Heaven, SQ, Pacha, Czekolada (Poznań), Madame (Elbląg), Kwadrans, Palacio (Koszalin), MarinGo, Aquarius (Kołobrzeg) Pestka, Qotlownia, Tetris (Olsztyn), Yamm Cafe (Lomza), Makaron Na Uszy, Clubogaleria Skrzypiący Tapczan, Wysokie Tony (Białystok), Endorfina (Katowice), Moralist, Buena Vista, Soda (Bydgoszcz), Next Bar, Mockba (Toruń), Czekolada, Shine (Lublin), Grey (Wrocław) YoYo (Szczecin), Klimat (Bielsko-Biała), Besament Starogard Gdanski, Surf Bay Club (Chałupy 3), Surf Spot (Chałupy 2), Kontener (Dębki), Live Activ Club (Władysławowo) czy tez „The Beach” klubu Piekarnia na Helu i wiele innych.

www.facebook.com/konrad.lone
www.mixcloud.com/konradlone/
Data dodania

Autor Karolina Surowiec (Wydział Promocji)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij