Przejdź do treści

Ustka

Wyszukiwarka

Szukaj
pl
BIP

Budżet Obywatelski 2019

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę
Jeszcze tylko do najbliższego piątku, 13 kwietnia br., można składać projekty zadań do Budżetu Obywatelskiego Miasta Ustka na 2019 rok. Oddajemy w ręce Mieszkańców pół miliona złotych! Projekty mogą dotyczyć pomysłów inwestycyjnych (np. modernizacja ulicy, budowa placu zabaw, zakup ławek itp.) oraz społecznych w zakresie kultury, edukacji, rekreacji czy sportu (np. organizacja imprezy, spotkania, koncertu itp.). Jeśli zastanawiacie się czy Wasz pomysł ma szanse powodzenia, jeśli nie wiecie jak napisać wniosek lub od czego zacząć – zapraszamy do kontaktu.
Zachęcamy do zapoznania się z projektami zgłoszonymi przez mieszkańców Słupska - być może coś Was zainspiruje: slupsk.wybiera.pl
Zgłoś zadanie:
Formularz_PDF

Formularz_doc

Osoby do kontaktu:

Lp.

Jednostka merytoryczna

Imię i nazwisko

Telefon

Mail

1.

Wydział Inwestycji, Infrastruktury Komunalnej
i Ochrony Środowiska

Bernard Kowalczyk

Elżbieta Mierzejewska

59 8154312

59 8154311

bkowalczyk@um.ustka.pl

emierzejewska@um.ustka.pl

2.

Wydział Spraw Społecznych, Oświaty,

Kultury i Sportu

Piotr Wszółkowski

Dorota Szcześniak-Abramczyk

59 8154329 

59 8154370

pwszolkowski@um.ustka.pl

dszczesniak@um.ustka.pl

3.

Wydział Promocji i Komunikacji
Społecznej

Włodzimierz Wolski

Magdalena Matusiak

59 8154384

59 8154350

wwolski@um.ustka.pl

mmatusiak@um.ustka.pl

4.

Wydział Gospodarki Przestrzennej

Małgorzata Bugajewska

Aldona Remelska

59 8154321

59 8154322

mbugajewska@um.ustka.pl

aremelska@um.ustka.pl

5.

Wydział Gospodarki Nieruchomościami

Alicja Cybulska

Krzysztof Stodoła

59 8154331

59 8154335

acybulska@um.ustka.pl

kstodola@um.ustka.pl

6.

Wydział Obsługi Informatycznej

Ewa Wieczorek

Mariusz Książkiewicz

59 8154338

59 8154343

ewieczorek@um.ustka.pl

mksiazkiewicz@um.ustka.pl

7.

Sekretarz

Danuta Groszek

59 8154304

sekretarz@um.ustka.pl

8.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ustce


Stanisław Podlewski

59 8145586


stasiu2015@interia.pl


Więcej informacji:

ustka.wybiera.pl

Facebook/ Budżet Obywatelski Ustka

Harmonogram działań:

Nabór wniosków - 12 lutego – 13 kwietnia br.

Ogłoszenie listy projektów do głosowania - do 18 maja br.

Prezentacja projektów – 21 – 26 maja br.

Głosowanie – 1 – 22 czerwca br.

Przypomnijmy, że do tej pory w głosowaniach zwyciężyły projekty:

2018

UMYSŁOWY SIŁACZ

POŻEGNANIE SEZONU

ŚWIĘTO ULICY MARYNARKI POLSKIEJ

2017

YUNGSPOT

KOSZYKÓWKA DLA KAŻDEGO

USTECKI MURAL

2016

SIŁOWNIA W PARKU PRZY UL. KOŚCIELNIAKA

Data dodania

Autor Eliza Mordal (Stanowisko ds. dialogu i komunikacji społecznej)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij