Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Newsletter Ustka na fali - październik 2018

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę
Newsletter Ustka na fali - październik 2018

PAŹDZIERNIK W USTCE

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z usteckim kalendarzem wydarzeń na najbliższy miesiąc. Przed nami ciekawe propozycje spędzania wolnego czasu. W ofercie jest wiele spotkań, warsztatów tematycznych i zajęć sportowych dla najmłodszych. Nie zabraknie również atrakcji dla dorosłych mieszkańców i wypoczywających w Ustce Gości. Wśród imprez są między innymi wydarzenia kulturalne, muzyczne i sportowe. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.
Więcej informacji: ustka.pl

 

KOMEDA JAZZ FESTIVAL

Już 12 października br. w ramach Komeda Jazz Festiwal w usteckim Domu Kultury odbędzie się koncert „ KK Pearls” feat Hanna Banaszak. To grupa o charakterze międzynarodowym: polsko-izraelsko-kolumbijskim. Gra muzykę, której autorem jest pianista Krzysztof Kobyliński. Muzycy krążą wokół jazzu, klasyki i etno.

Na scenie wystąpią:

Krzysztof Kobyliński -fortepian

Hanna Banaszak - wokal

Dima Gorelik - gitara

Waldemar Lindner - perkusja

Edi Sanchez – gitara basowa

Bilety: 60 zł
Szczegóły dotyczące wydarzenia tutaj.


INAUGURACJA ROKU KULTURALNEGO 2018/2019

Koncert Sławka Uniatowskiego - Metamorphosis na rozpoczęcie nowego Roku Kulturalnego w Domu Kultury. Bilety: 50 zł - przedsprzedaż, 60 zł - w dniu koncertu. „METAMORPHOSIS” to autorskie kompozycje do tekstów własnych, Tomasza Organka, Michała Zabłockiego oraz Janusza Onufrowicza. Teksty traktują o miłości, przyjaźni, przemijaniu, nadziei i akceptacji samego siebie. Skłaniają do refleksji. Muzyka to połączenie jazzu, soulu, popu z lekką dawką rytmów brazylijskich.

Szczegóły wydarzenia tutaj.